قیمت اسمارت پارکینگ به تعداد جای های پارک و سیستم های کنترلی آن و همچنین شاسی فلزی آن بستگی دارد.

که ما در این قسمت بخش کنترلی پارکینگ مکانیزه را توضیح می دهیم.

برای دریافت قیمت فروش پارکینگ طبقاتی مکانیزه می توانید با شماره تماس پایین صفحه تماس بگیرد.

هزینه ساخت پارکینگ مکانیزه و لیست قیمت پارکینگ طبقاتی

لیست قیمت پارکینگ مکانیزه

 

معرفی بخش کنترلی و قیمت اسمارت پارکینگ

برنامه نوشته شده برای پارکینگ تشخیص می دهد که الان کدام شماره پارکینگ پایین است و با شماره درخواستی چه قدر فاصله دارد و برای صرفه جویی در مصرف انرژی و وقت مراجعه کننده از کدام جهت (راست یا چپ) شماره پارکینگ مورد نظر را به پایین برساند که کمترین زمان را داشته باشد.

یعنی عملکرد این پارکینگ مکانیزه به این صورت است که باید بتواند خود طبقه ها را تشخیص دهد و با توجه به شمارش که انجام می دهد از سریع ترین راه در واقع ماشین مورد نظر را به پایین برساند.

قیمت اسمارت پارکینگ

قیمت اسمارت پارکینگ

اجرای کامل اتوماسیون و فروش پارکینگ طبقاتی مکانیزه

همچنین بحث های حفاظتی که برای آسیب رساندن به موتور در بارهای نامتعادل وجود داشت را باید در برنامه لحاظ می کردیم و اینکه پارکینگ مکانیزه در نقطه مناسب توقف کند که ماشین به راحتی بتواند به پارکینگ وارد یا از آن خارج شود.

و همچنین امکاناتی برای اینکه اپراتور بتواند به راحتی آنرا به صورت اتوماتیک و دستی کنترل کند. و در ضمن باید صفحه کاربری به زبان فارسی طراحی می شد که کار کردن با آن آسان باشد، که در صورت نبود اپراتور، شخص خودش بتواند خودروی خود را در مکان مورد نظر پارک یا به راحتی از بالا فراخوانی کند .

انواع پارکینگ

دیگری رقبایی که برای این شرکت در ایران وجود دارند هیچ کدام از hmi استفاده نکرده اند و همه در واقع یک پک وارداتی برای این تیپ پارکینگ ها کار می کنند ولی ما به لطف خدا توانستیم از پایه و با دانش بومی و به هر سبک که دلمان می خواهد و با زبان شیرین فارسی خودمان یک کالای را ایرانی و بومی سازی کنیم.

از موارد دیگری که در برنامه لحاظ کرده ایم امکان از دسترس خارج کردن تنظیم برخی پارامترهای دستگاه از دسترس همه می باشد که ما برای این منظور بر روی ورودی این پارامتر یک پسورد قرار داده ایم تا فقط افراد مجاز برای این دستکاره به آن دسترسی داشته باشند.

فروش پارکینگ طبقاتی مکانیزه

فروش پارکینگ طبقاتی مکانیزه

خود عیب یابی پارکینگ مکانیزه

بخش دیگری که ما به صورت ویژه برای این دستگاه طراحی کرده ایم بخش خود عیب یابی می باشد. یعنی خطاهایی که ممکن است در دستگاه رخ دهد را شناسایی کرده ایم و آنها را به گونه ای در برنامه لحاظ کرده ایم که ما از راه دور و بدون حضور در کنار دستگاه بتوانیم فوری خود فرد اپراتوررا راهنمایی کنیم تا عیب های پرتکرار را اصلاح کند. چون در این صنعت خیلی مهم است که معطلی مراجعه کننده در صورت خرابی زیاد نباشد.

برای درک بهتر مساله باید این طور بیان کنم که شما فرض نمایید که ما چند دستگاه از این پارکینگ هوشمند را به گرگان فروخته ایم و کارخانه این محصول در آستانه اراک می باشد.

ما یک اپراتور آموزش داده ایم و مسئول این دستگاه ها می باشد برای این پارکینگ نکات خود حفاظتی حساس و زیادی را برای حفاظت از خود موتور گریبکس و ماشین های روی آن و افراد درحال تردد در کنار دستگاه و.. را در برنامه آن لحاظ کرده ایم.

هر شرایط نا ایمن یا ایرادی که رخ دهد و برخی خرابی های غیر قابل جلوگیری در قطعات مصرفی رخ می دهد، صورت گیرد PLC مانع از فرمان گرفتن این پارکینگ هوشمند می شود و شروع به آلارم زدن می کند.

حال تا ما بخواهیم خودمان را به این دستگاه برسانیم یک روز وقت لازم است.

مزایا و کاربردهای پارکینگ مکانیزه (پارکینگ هوشمند)

اما ما این مشکل را به راحتی حل کرده ایم و در HMI یک صفحه به عنوان صفحه خطا ها طراحی کرده ایم، که نوع علت آلارم را مشخص می کند و به ترتیب اولویت، نوع امکان وجود خطای که باعث به وجود آمدن این آلارم شده است، را یک به یک برای برطرف کردن خطا، به اپراتور معرفی و برای رفع آن اپراتور را راهنمایی می کند.

یکی از سیستم حفاظتی دیگری که برای آن درنظر گرفته ایم این است که در هنگام ورود افراد به منطقه در حال گردش خودرو از طریق سنسور ها حساس به حرکت، گردش را متوقف کرده که به فرد یا خودرو آسیب نرسد برای مثال اگر شخص بعد از پارک کردن در داخل پارکینگ درب ماشین را باز کند یا ماشین کامل در جای خود قرار نگرفته باشد یا ماشین در نیمه راه ورود به پارکینگ یا خروج از آن باشد تا برطرف شدن کامل این موانع دستگاه دستور حرکت را اجرا نمی کند و با گردان و آژیر اخطار می دهد، که این ملاحظات همه در برنامه در نظر گرفته شده است. و این ایمنی استفاده از دستگاه را به شدت افزایش می دهد.

هوشمند کردن عملکرد پارکینگ مکانیزه با plc , hmi شرکت LS کره جنوبی

سنسور و پارکینگ مکانیزه

ضمنا ما در برنامه این پارکینگ مکانیزه امکان اضافه کردن سنسور های اثر انگشت برای ایجاد حفاظت قویتر، کارت های مغناطیسی و حتی کنترل توسط ریموت رو در نظر گرفتیم و با توجه به سفارش مشتری میتونیم آنها را به عنوان آپشن به کار اضافه کنیم.